Тур 12
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Чемпіонат України Попередня тема
Наступна тема
Тур 12
Автор Повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
8 листопада (субота)

9 листопада (неділя)

08 Nov 2014 18:07 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
*1936*

fcsd

Відповісти цитуючи
https://www.youtube.com/watch?v=5OXfbJN31h4

09 Nov 2014 19:25 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Ostap

fcvp

Відповісти цитуючи
8.11.2014. Одеса. Чорноморець-Ворскла 1:0

09 Nov 2014 19:54 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт ICQ
Rastel

fcdk

Відповісти цитуючи
Что на видео заряжают? Embarassed
09 Nov 2014 23:10 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
*1936*

fcsd

Відповісти цитуючи
Rastel написав:
Что на видео заряжают? Embarassed

"Шахта, геть зі Львова" Wink

09 Nov 2014 23:22 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
axileska

fcsd

Відповісти цитуючи
Опять из-за заявления Ахметки ? Или может потому что Карпатам сняли очки за задолженость перед игроками ?
09 Nov 2014 23:44 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Dexter
адмін

fcdk

Відповісти цитуючи
axileska написав:
Опять из-за заявления Ахметки ? Или может потому что Карпатам сняли очки за задолженость перед игроками ?

А не було обіцяного заряду "Ринат погуди"? Багатьох, дуже багатьох дратує поведінка Шахтаря (не тільки заяви ахметки, але й поведінка гравців, постійне скиглення тренера і т.д.). І якщо Шахтар вирішив оселитись у Львові, то ясно що зараз почнуться закулісні ігри, намагання потопити Карпати і протидія від зелено-білих теж. По хорошому Ахметов мав би сидіти в тюрмі, а команда спокійно могла б собі вибрати Франик, Житомир, Рівне тощо і розвивати регіональний футбол...

Та і поведінка фанатів викликає питання якщо чесно. Через те, що перемир’я, всі якби мовчать з цього приводу, підтримують кротів як можуть, але тим не менш... Як можна палити практично кожен матч? Коли у тебе в місті сидить стадо орків викидати гроші на піротехніку? Можете закидати мене какахами, але не розумію. Чи на секторі не лишилось людей з Донецька?

Змінено: Dexter (11 Nov 2014 12:22)
10 Nov 2014 00:42 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Антишавка

fcdk

Відповісти цитуючи
Ось тобі "схід і захід разом." Мдааааааа...((
10 Nov 2014 02:05 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Антишавка написав:
Ось тобі "схід і захід разом." Мдааааааа...((

ІМХО, перемир"я тут взагалі нідочого. поведінка фанів КЛ цілком очікувана. навіть в нашому провінційному містечку появилася ціла орда глорів, які до того ні на Самбір і навіть на Карпати не ходили, а зараз є ярими кібіцами Шахти. я не думаю, що хтось з адекватних людей КЛ відмовив би пацанам з ШД у вписці і т.д., проте, те, що зараз відбувається у Львові - то є чиста боротьба за "життєвий простір". як реагувати на те, що на Шахту приходить майже 30 тис, а КЛ не збирають і 10 тис. в рідному місті?

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
10 Nov 2014 11:59 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Kelt
калькулятор

fcdk

Відповісти цитуючи
Так, тут варто розділяти Шахтар справжній (історія, кольори, фанати) та Шахтар рінатівський (іграшка олігарха з усіма витікаючими). Перемир’я стосується першого, але не стосується другого.

10 Nov 2014 14:15 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
ПСФ

fcmkh

Відповісти цитуючи
Ви ще,блядь,війну влаштуйте з-за тих кузьмичів,які "ні на Самбір ні,тим паче,на Карпати ніколи не ходили". Вам чи не похую на них.Вірні вболівальники Карпат завжди будуть вірні їм. А Карпати самі в першу чергу винні,що на них не ходять,бо треба в футбол грати,а не вести закулісні ігри.Карпати завжди був скандальним клубом з його керівництвом.У Львові є прекрасний комфортний стадіон,і якби львівська команда перейшла на нього,то й люди по-тихеньку підтягнулися,не зважаючи на гру команди.Звичайно адекватний кузьмич вибере Шахтар,який грає у лізі чемпіонів на супер-стадіоні,а не Карпати,які грають на допотопному стадіоні і з-за своїх закулісних ігор плентаються внизу таблиці (мається на увазі прості глори,а не віддані вболівальники).Влаштували перемир’я,а тепер все йде до першого інциденту...з нас увесь світ сміятиметься,якщо з-за ігор олігархів почнуться війни ще й між собою.Хто хоче знайти причину-той її створить.Ви ж самі прийшли на цей матч,щоб створити проблему,навіщо ви туди йшли?Грає собі Шахтар,і хай грає. Підтримуйте свою команду і доказуйте,що ви господарі у себе на стадіоні грою та підтримкою.

10 Nov 2014 16:20 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
S.R.P.

fcsam

Відповісти цитуючи
Ну це не наші таракани і ми цього не акціонували. Було б непогано самих акціонерів почути

Україно, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і туком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти, все життя моє, бо Ти, все моє щастя.
10 Nov 2014 16:37 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
*1936*

fcsd

Відповісти цитуючи
По зомбоящику ніхто не буде нічого розказувати, що то проти ахмєтки, чи проти MF - всім розкажуть про "Шахта, ГЕТЬ зі Львова" та "Єдину" Україну, про дискредитації та п’яті колони. Попруть сюжети у Дєнісова і Циганика, почне хавати піпл.
Про Шахтар "перший" і "другий", ну взагалі незрозуміло. У нас всі клуби, які грають у футбол, а не плинуть за течією - іграшки олігархів.
Про донецьких на секторі - їх останніми матчами на пальцях однієї руки (за молодь не знаю, дуже багато якихось нових облич)

Підтримую слова харків’ян і тут, і з топіку про ЄК. Харків’яни також проходили через подібне, щоправда команда, за яку всі миттєво глорити почали - була з їхнього міста.
Чому ніхто не закидує командам першої четвірки, коли вони на кубок приїздять до Миколаїва, Сум, Житомира тощо, адже тоді все місто йде не за своїх вболівати, а на суперника іменитого дивитись.
Люди (їх більшість) ходять на футбол, та на написи на спині, що на футболці, а не на кольори, нажаль, будь то Львів, Київ, Харків, Донецьк.

10 Nov 2014 16:52 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Caledonia

fcdk

Відповісти цитуючи
Ну фанаты Шахтера должны наверное понимать что дело не конкретно в имени их клуба, а в людях которые его создают - тренеры, игроки, руководство. До конфликта на востоке у них был очень длинный язык со слишком огромной самоуверенностью. Теперь же Степаненко почему-то удивляется, почему людям оттуда не хотят сдавать квартиры в Киеве. Ну и ключевая фигура тут, думаю каждый понимает -татарин, который является одним из зачинателей всей этой канители.

10 Nov 2014 16:55 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Крёстный

fcdk

Відповісти цитуючи
Парни о чем разговор ахметка реально поддерживает террористов, все знают про батальон "восток", Адекватным донецким парням самим бы свое отношение к этому пидарасу показать. Сейчас есть возможность, репрессий нехер бояться. Нужно разделять парней из донецкого движа и ублюдка ахметова со своим клубом построенным на наворованные бабки, с мармазовым в открытыю поддерживающим днр, со своими осуждениями украинской армии и т.д.
10 Nov 2014 16:56 Переглянути профіль фаната Відіслати приватне повідомлення
Показувати:    
Відповісти    Форум на ultras.org.ua » Чемпіонат України Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до: 
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі