Трохи із запізненням ми публікуємо невеликий звіт по Першій та Другій лігам. Огляд 1/8 кубкових матчів буде значно цікавішим, але поки згадаємо, що ж відбувалось на наших не дуже відомих та невеличких стадіонах України. Загалом, цього туру друголігові рухи влаштували досить толкові шоу, привернувши до себе увагу світової спільноти - піро-шоу фанатів Буковини навіть було розміщено на всесвітньому порталі ultras-tifo.
Цього разу маємо не дуже багато матеріалу. Вже традиційно кращими стають фанати Вересу, які не тільки відзначились штовханиною з фанатами Арсеналу, але й створили гарний перф. Треба згадати також про фанатів Миколаєва, бо такі виїзні матчі бувають дуже рідко. Гості поводили себе наче вдома, пройшлись маршем, розважались на секторі та взагалі гарно проводили час.
Насичений тиждень чекає на українських фанатів. Ще не встигнувши приїхати з одного виїзду, потрібно їхати до іншого міста на Кубок. Але до кубкових матчів ще декілька днів, тому зараз ми подивимось, що відбувалось на цих вихідних у нижчих лігах. З цікавого можна відзначити тернопільське дербі, фанати Ниви створили невеличку димову завісу.
Черговий тур пройшов без особливих подій. З цікавого можна згадати фанатів Вересу, які створили непогану атмосферу на своєму секторі та вибігли на поле. Можна ще звернути увагу на фанатів Полтави, які використали трохи диму. Інші ж українські фани підтримували своїх гравців гарною шизою не тільки на домашніх, але й на виїзних іграх.
Почався сезон і для команд першої та другої ліг. І хоч в нижчих дивізіонах активність залишає бажати кращого, все ж таки нам є про що розповісти і що показати. В цьому році ряди першої та другої ліги поповнили одразу декілька клубів з цікавими двіжами, тому до вашої уваги повна підбірка фото-відео матеріалів, які редакція сайту змогла роздобути. Сподіваємось, такі огляди стануть регулярними...
Вже п’ятниця, і ми от тільки зараз готові розповісти про матчі 1/32 Кубку України. 22 липня відбулись матчі цього етапу, в ньому брали участь команди клубів першої та другої ліг, а також два аматорські колективи. Багато цікавих та екзотичних матчів, але, на жаль, інформацію про них доводиться збирати по крупицях. Та й, мабуть, ще далеко не всі доїхали додому після своїх виїздів.
Найяскравіший і надвидовищний матч на стадіоні «Буковина» в плані ультрас-клімату. Так як між фанатами обох команд не спостерігалося ворожих стосунків, серед буковинців не було ажіотажу. За останній час на секторі чернівчан не помічалось масштабних презентацій у сфері перфоменсу, на що було ряд причин. На матч з "Вересом" багато чого планувалось, але втілити вдалось половину.
23 липня 2008
На відкриття сезону чернівчани не готували нічого, так як більшість людей знаходилась на відпочинку. Те що планувалось не вийшло б з малою кількістю. Та як й всі, фанати жовто-чорних теж були обурені календарем матчів на новий сезон. З цього приводу було створено банер на знак протесту зі змістом, який по домовленності було вирішено робити всім - "Для кого матчі у будні дні, ПФЛ?".
22 червня 2008
На останній матч сезону чернівчани підготували оправу секторів, яка складалася з двох частин. Першу продемонстрували в першому таймі і другу відповідно в другому. Перша відображала наступне: посередені полотно з буковинським соколом у жовто-чорних кольорах, ліворуч з картоних літер утворили слово "Амбіції", а праворуч "Провінції". Вийшло не чітко, але якщо придивитися то можна побачити.