Вже традиційно фанати Вересу підготували перф на домашню гру своєї команди. Ці хлопці стверджують, що ніколи не зупиняться. Чим ближче кінець року, тим цікавішими стають і виїзні ігри. Серед інших рухів виділились цього разу фанати Буковини та Арсеналу з Білої Церкви. Загалом, ми маємо, що розповісти вам про кожну гру, а точніше, про події на трибунах.
Через місцеві вибори більшість матчів було перенесено на четвер та п’ятницю, тому відвідуваність матчів, особливо виїзних, залишає бажати кращого. Не дивлячись на це, деякі рухи здивували фанатську спільноту. Фанати Вересу вирішили мутити перф на кожну гру, і поки їм це досить успішно вдається. Кращими у цьому турі серед рухів першої ліги стали фанати Зірки, котрі святкували день народження однієї з банд.
На вихідних тільки і розмов було, що про перф киян та результат головного українського дербі, але в нижчих лігах теж є на що подивитись. Все менше часу залишається до міжсезоння і поки найбільш активними серед усіх рухів цих ліг залишаються фанати Вереса, які знову влаштували перф на домашній грі. Не залишаються осторонь також фанати Буковини та Зірки.
Поки команди ПЛ відпочивають, а збірні грають, фанати першої та другої ліги продовжують катати та підтримувати своїх хлопців за будь-яких умов. Майже усі матчі проходили у суботу, лише один у неділю. Знову була скасована гра у Харкові, де Геліос мав зустрітись з маріупольським Металургом, а фанатам Десни потрібно було їхати до Білої Церкви на свій «домашній» матч.
Фанати Вересу виходять в топ кращих серед українських рухів не тільки в першій та другій лігах, а й на рівні команд ПЛ. Мало який матч цих хлопців у Рівному або на виїзді проходить без піро та масштабного перфу. Так було і цього разу. Інші матчі пройшли спокійно та без особливих шоу. Згадати можна хіба що дими на секторі Енергії в Новій Каховці та перф у Черкасах.
Кращий перф туру залишається за фанатами Вересу, які на виїзді організували непогане пірошоу. Загалом, порівнюючи з останніми вихідними, цей тур пройшов якось мляво. Можливо, більшість фанатів готується і береже свої ресурси на щось цікаве. Нагадаємо, що матч Геліос - Нива не відбувся. Отож, ми зібрали фото з усіх матчів цього туру, і ви маєте можливість об’єктивно оцінити рівень підтримки всіх команд.
Трохи із запізненням ми публікуємо невеликий звіт по Першій та Другій лігам. Огляд 1/8 кубкових матчів буде значно цікавішим, але поки згадаємо, що ж відбувалось на наших не дуже відомих та невеличких стадіонах України. Загалом, цього туру друголігові рухи влаштували досить толкові шоу, привернувши до себе увагу світової спільноти - піро-шоу фанатів Буковини навіть було розміщено на всесвітньому порталі ultras-tifo.
Цього разу маємо не дуже багато матеріалу. Вже традиційно кращими стають фанати Вересу, які не тільки відзначились штовханиною з фанатами Арсеналу, але й створили гарний перф. Треба згадати також про фанатів Миколаєва, бо такі виїзні матчі бувають дуже рідко. Гості поводили себе наче вдома, пройшлись маршем, розважались на секторі та взагалі гарно проводили час.
Насичений тиждень чекає на українських фанатів. Ще не встигнувши приїхати з одного виїзду, потрібно їхати до іншого міста на Кубок. Але до кубкових матчів ще декілька днів, тому зараз ми подивимось, що відбувалось на цих вихідних у нижчих лігах. З цікавого можна відзначити тернопільське дербі, фанати Ниви створили невеличку димову завісу.
Черговий тур пройшов без особливих подій. З цікавого можна згадати фанатів Вересу, які створили непогану атмосферу на своєму секторі та вибігли на поле. Можна ще звернути увагу на фанатів Полтави, які використали трохи диму. Інші ж українські фани підтримували своїх гравців гарною шизою не тільки на домашніх, але й на виїзних іграх.
Почався сезон і для команд першої та другої ліг. І хоч в нижчих дивізіонах активність залишає бажати кращого, все ж таки нам є про що розповісти і що показати. В цьому році ряди першої та другої ліги поповнили одразу декілька клубів з цікавими двіжами, тому до вашої уваги повна підбірка фото-відео матеріалів, які редакція сайту змогла роздобути. Сподіваємось, такі огляди стануть регулярними...
Вже п’ятниця, і ми от тільки зараз готові розповісти про матчі 1/32 Кубку України. 22 липня відбулись матчі цього етапу, в ньому брали участь команди клубів першої та другої ліг, а також два аматорські колективи. Багато цікавих та екзотичних матчів, але, на жаль, інформацію про них доводиться збирати по крупицях. Та й, мабуть, ще далеко не всі доїхали додому після своїх виїздів.
Найяскравіший і надвидовищний матч на стадіоні «Буковина» в плані ультрас-клімату. Так як між фанатами обох команд не спостерігалося ворожих стосунків, серед буковинців не було ажіотажу. За останній час на секторі чернівчан не помічалось масштабних презентацій у сфері перфоменсу, на що було ряд причин. На матч з "Вересом" багато чого планувалось, але втілити вдалось половину.
23 липня 2008
На відкриття сезону чернівчани не готували нічого, так як більшість людей знаходилась на відпочинку. Те що планувалось не вийшло б з малою кількістю. Та як й всі, фанати жовто-чорних теж були обурені календарем матчів на новий сезон. З цього приводу було створено банер на знак протесту зі змістом, який по домовленності було вирішено робити всім - "Для кого матчі у будні дні, ПФЛ?".
22 червня 2008
На останній матч сезону чернівчани підготували оправу секторів, яка складалася з двох частин. Першу продемонстрували в першому таймі і другу відповідно в другому. Перша відображала наступне: посередені полотно з буковинським соколом у жовто-чорних кольорах, ліворуч з картоних літер утворили слово "Амбіції", а праворуч "Провінції". Вийшло не чітко, але якщо придивитися то можна побачити.