Магазини
П&Б
Йо козаки! Товариство з обмеженою адекватністю "Прапоренко & Банерський" пропонує свої послуги з друку на тканині. Наша продукція, завдяки ультрасам всія України, прикрашає не лише сектори найновіших європейських стадіонів, а й паркани в таких забитих кобеляках, про які Ви ніколи не чули.

Так, так, саме за таку ціну ми надрукуєм для правих пацанів* все, що Ви забажаєте, незалежно від обраного виду тканини. А їх у нас всього два - банерна та прапорова. Банери обшиваються по периметру спеціальною еластичною стрічкою, після чого в ній робляться отвори і вставляються люверси. Прапори ж обшиваються по периметру звичайною ниткою і робиться "кишеня" (або дві) для вудки чи трубки потрібного діаметру. І всі ці операції вже входять у вказану вартість.

Ми вмієм друкувати полотна будь-якого розміру, можете накрити ними хоч весь стадіон! При замовленні більше 20 метрів квадратних починає діяти система знижок. Ми гарантуємо, що наша тканина витримає проливні дощі, арктичні морози та африканську спеку. Банери не застраховані лише від пошкодження піротехнікою та нападів опонентів, але в цьому випадку все у Ваших руках.

Також ми вмієм виготовляти атласні шалики та вимпели, але ціна на них залежить від нашого настрою, знаку зодіака замовника та атмосферного тиску, тому уточнюйте...

      praporbaner@ukr.net - наша поштова скринька
+38(093) 880-37-40 Life:)
+38(097) 813-38-14 Djuice
+38(050) 595-22-21 МТС - наші мобільні номери, спитати Інокентія

* - прохання до лохів та рагулів не турбувати, бо будете послані до дідька
Ото раніше були часи! Селітру пали скільки хочеш, з акабами махайся хоч кожен матч. Програмки, фанзіни, а найголовніше - всі банери хенд мейд. От пам’ятаю як з друзяками в під’їзді на сходах першу розтяжку малювали, і як потім хизувались нею на секторі. А зараз що? Став лайк, роби ретвіт, прошу максимальний репост. Хочеш піро? Ось тобі фаєр німецький, чеський та китайський. Хочеш стікерів? Ось тобі стопятсот умільців які досконало зроблять глямурний польський стиль.

- Алло, це компанія П&Б?
- Та, Прапоренко на дроті!
- Хочу розтяжку, до дербі зробите?
- Так, висилайте ескіз.
- Ееее, ескіз? Ну намалюйте щось прикольне, ви ж умієте!

Фраза Against Modern Ultras чомусь не вилазить з голови. Так, ми уміємо. У нас є загін дизайнерів, які сидять голодні в гуртожитку. Їм буде за щастя натягнути на колір Вашої команди герб Вашого клубу і отримати за то зайвих трьох Мазеп чи одного Грушевського. Але запам’ятайте одну просту річ: підправити ескіз, замінити шрифт чи додати тіней - це їх робота. А от придумувати що буде зображено на банері - це робота Ваша, і ніхто її за Вас робити не буде. Тому вперед в магазин за олівцями!!!

Нижче наведено кілька робіт, до яких наші голодні пацани доклали своїх зусиль. Якщо потребуєте їх допомоги - Ви знаєте куди писати.

Щоб Ви розуміли, що наше товариство має справи лише з серйозними людьми - ось всього кілька світлин вже готових робіт. Адже якщо ми опублікуєм повний список того, що встигли надрукувати останнім часом - колесо Вашої миші прокляне нас раз і назавжди...

прапор "Валерій Лобановський", Динамо


банер "Львівські Карпати"


банер "Прикарпаття"; банер "Стрийки", Скала; банер "Воля України або смерть"


банер "Запорізька Січ", Металург З


банер "Тернопіль"


прапор "Максим Залізняк", Дніпро Ч


банер "Сімферополь"


прапори "Степан Бандера", "Роман Шухевич", "Євген Коновалець", "В’ячеслав Чорновіл"; банер "Banderstadt", Карпати


банер "Кузнецовськ"


банер "Київ-Kyiv", Динамо


банер "Завжди вірні", Карпати


вимпели, Динамо


банер "Львів"


прапор "Ультрас Динамо", Динамо


прапор "Зелений лев", Карпати


атласні шалики, Динамо


банер "Сихів", Карпати


далі список будуть доповнювати Ваші банери... якщо Ви їх замовите у нас ;)
- Кеша!
- Що?
- Тут якесь замовлення на мейла прийшло.
- І що там?
- Та розтяжечка. Така файна буде)
- Ну так друкуй, що ти стоїш! Зара кобіту дограю і поможу сшивати.

банер "Кубок Львову", Карпати


розтяжки та прапор, Жемчужина


банер "Київ"


прапор "Кость Блакитний", Кривбас


розтяжка "Шахтер 1936 Донецк", Шахтар


банер "Полтава"


банер "Ультрас Арсенал", Арсенал БЦ


розтяжка-банер "Д-Ультрас", Динамо


прапор "Віктор Прокопенко", Шахтар


банер "Ялта"


розтяжка "Д Київ", Динамо


банери "Володимир-Волинський" та "Слава Україні!", Карпати


банер "Ніжин"


банер "Воля України або смерть"


банер "Слава и честь", Севастополь


банер "Ніжинські хохли", Динамо


банер "Луцьк"


банер "Ultras Sokil", Сокіл


банер "Кривий Ріг"


банер "Галичани", Карпати


розтяжка "Shakhtar", Шахтар


банер "FCKK", Кривий Ріг


банер "Korosten Supporters", Динамо


банер "Дрогобич"


банер "Україна", Дрогобич
Якщо Вам вже кортить щось замовити, перейдіть до виконання нижченаведеної інструкції:

1. Переконайтесь, що ми досі існуєм, що наш бізнес не прикрили бандюки і не викупили арабські шейхи. Для цього надішліть листа на скриньку praporbaner@ukr.net з Вашою пропозицією (розмір банеру чи прапору, орієнтовний сюжет і строки виконання роботи), або ж задзвінкуйте на номер +38(093)880-37-40. Якщо обидва варіанти не пінгуються - скоріш за все ми разом з кобітами грієм ласти на Канарах, доведеться почекати кілько діб.

2. Переконайтесь, що ми в захваті від Вашого замовлення: якщо Кєша кричить в слухавку "Чуваки, готуйте макет і бабло!" - значить треба готувати макет... і бабло. Ми не збираємось перевіряти Вас на порядність, тому просимо передоплату 100%. Реквізити Вам надішлють на е-мейл, а вимоги до макетів кожен дизайньор повинен знати і без нас. Бажані формати - CDR та TIF, але і з гіфок та джпегів доводилось друкувати, за якість макету відповідає замовник.

3. Переконайтесь, що Ви надіслали нам правильну зворотню адресу. Ми здійснюємо доставку в будь-яке відділення "Нової Пошти" по Україні, не забудьте вказати яке з них Вам більше подобається. За окрему плату можна замовити доставку поштовими голубами, а нашим VIP-клієнтам банери доставляють їхні опоненти. Прямо під під’їзд.

4. Переконайтесь, що замовлення виконано люксично та алярмово-перфекційно. Після цього зазнімкуйте банер чи прапор на Вашому секторі і надішліть готову знимку нам, для поповнення колекції Наших світлів.Кінець!