українська english
Оцінка стадіону    
Акустика
Зручність
Міліція
 
Стадіони    
Буковина
Ворскла
Дніпро
Ім. Ю.О. Гагаріна
Ім. М.І. Горюшкіна
Металіст
Метеор
Оболонь
Сокіл
Україна
Юність
 
Стадіон ім. М.І. Горюшкіна
Адреса: м. Свердловськ, вул. Енгельса, 17 Фан-сектор: 5
Місць: 10 000 Гостьовий сектор: 4, 8
Секторів: 8    
Освітлення: 50 люкс Телефон клубу: +38 (06434) 2-25-01
Рік побудови: 1967    
Від редакції: Будівництво свердловського стадіону було закінчене в жовтні 1967 року. Спортивну споруду було названо іменем Миколи Івановича Горюшкіна, уродженця Свердловську, двічі Героя Радянського Союзу, що приймав активну участь при форсуванні Дніпра та переправі через Одер під час Другої Світової. В 2009 році стадіон було реконструйовано. На одній з трибун встановлено пластикові сидіння, на ній же знаходиться віп-ложа на 50 місць, на протилежній трибуні – лавки, в гарному стані. Трибуни за воротами відсутні. Загальна кількість місць – 10 000. На стадіоні встановлено сучасне електронне табло 6,1м х 4,1м, чотири освітлювальні вежі. Перед сектором відсутня огорожа, тому банер можна розвісити лише на невисокому паркані зверху сектора. Кількість «охоронців» правопорядку під час матчів другої лігі не часто перевищує 10 осіб. Відсутність даху і наявність бігових доріжок не сприяє хорошій акустиці. На території стадіону також знаходиться тренувальне поле.
Як дістатись до стадіону:
1. З залізничного вокзалу: Від залізничної станції «Довжанська» доїхати до центрального ринку на 104-ій маршрутці. Далі по вул.Енгельса близько 400 метрів пішки.

2. З автовокзалу: Так само маршрутка №104, або №110 до зупинки «Турист», хоча від автовокзалу можна й пішки пройтися.
Місто Свердловськ:
Регіон: Луганська область
Засноване: 1938 рік
День міста: початок вересня
Населення: 72 611     (на 2010)
Площа: 84 км кв
Густота населення: 866 осіб/км кв
Водойма: р. Довжик
Футбольні клуби: Шахтар
Від редакції: У 1797—1806 роки геологічна партія Луганського чавуноливарного заводу виявила в долинах річок Довжик, Талової, Бургусти поклади антрациту й залізних руд. У 1870 році перші промислові шахти поблизу Шарапкіна заснували промисловики Омелян Письменний й заможні козаки Петро Планиден та Іван Ющенков. На нові підприємства наймалися селяни з Правобережної України та Центральної Росії. Відтак, у 1874 році на відстані 5 км на південний схід від Шарапкіна був заснований хутір Должанка.

Повз нього у 1876—79 роках була прокладена залізниця, що злучила вузлові станції Дебальцеве та Звєрєво. 1938 року шляхом об'єднання декількох поселень було утворено місто Свердловськ. У 1988 році в адміністративне підпорядкування міста був переданий однойменний район. У 2003 році були прийняті нові прапор і герб міста.

Місто розташоване в Донецькому вугільному басейні, осередок видобутку кам'яного вугілля (антрациту) — вугледобувний господарський комплекс «Свердловантрацит», а також ДВАТ ЦОФ «Маяк», держпідприємство «Шахтоуправління «Луганське»», групова збагачувальна фабрика “Свердловська”. У місті також працюють завод алюмінієвих сплавів (СП Інтерсплав), машинобудівний завод, завод гірничо-шахтного обладнання, також налагоджені швейна і харчова промисловість. На території міста розташований залізничний вузол - станція «Довжанська».

У Свердловську достатньо тяжка екологічна ситуація в зв'язку з техногенним забрудненням території. У межах міста розташовано близько 15 породних відвалів, деякі з них тліють упродовж останніх десятиліть. Також в Свердловську відчувається значний брак питної води. Якщо ви приїхали на матч в це місто, то індустріальні краєвиди залишать, мабуть, найбільше спогадів. До туристичноїпрограми можна додати хіба що краєзнавчий музей та парк культури.
Мальовничі куточки міста:
Палац культури Парк ім.Горюшкіна Дитячий майданчик
Палац культури
Парк ім.Горюшкіна
Дитячий майданчик
Каплиця св. Варвари Парк Героїв Сталінградської битви Кінотеатр Перемога
Каплиця св. Варвари
Парк Героїв Сталінградської битви
Кінотеатр Перемога
  Партнери :: Обмін кнопками :: RSS :: Контакти